پیشرفت گوگل در ارسال کالا توسط پهپادها

پیشرفت گوگل در ارسال کالا

پیشرفت های گوگل در ارسال کالا توسط پهپادها

شرکت های گوگل و آمازون همواره در تلاش هستند که کالاها را با استفاده از پهپادها ارسال کنند اما با توجه به مشکلات زیادی که بر سر راه است در حال پیشرفت هستند . در این مقاله به پیشرفت گوگل در ارسال کالا را بررسی می کنیم .

پیشرفت های گوگل در این زمینه 

در گذشته این پهپاد توانسته سرو صدای تولید شده توسط این دسته از مولتی کوپترها را کاهش دهد و سریع تر حرکت کند و زمان نسبتا بیشتری نسبت به نمونه های دیگر پرواز کند .

امروز شرکت Wing که زیرمجموعه شرکت گوگل می باشد توانسته سیستمی به نام open sky را ارائه دهد که بتواند کنترل ترافیک هوایی را انجام دهد . این مورد برای کنترل هواپیماهای بدون سرنشین در استرالیا تایید شده است .

wing تنها در تلاش برای ایجاد یک سیستم است که اپراتورهای هواپیمای بدون سرنشین را مجهز به برنامه ریزی پرواز، اطمینان از محدودیت های قانونی و جلوگیری از برخورد در هوا را انجام دهد . ولی با توجه به پیشرفت های بسیار به اساسی ترین مشکل خود رسیده است . 

مشکلات و راه حل 

همانطور که می دانید شرکت های زیادی مثل Amazon Prime Air و Wing  به دنبال دست یافتن به چنین سیستمی هستند . مشکل از اینجا آغاز می شود که چطور در هنگام پرواز از برخورد دو هواپیمای بدون سرنشین جلوگیری شود . و اینجاست که گوگل وارد ماجرا می شود . 
 در حال حاضر در مسیر طراحی ترافیک هوایی هواپیماهای بدون سرنشین قرار دارد . به عنوان مثال اداره هوایی ایمنی استرالیا سرویسی طراحی کرده که بتواند این مسئولیت را به عهده بگیرد .
این شرکت با استفاده از برنامه Open Sky تا به حال 80000 تست پرواز را انجام داده است .

در حال حاضر این اپ در گوشی های اندروید ، اپل و حتی در کامپیوترها هم قابل اجرا می باشد .

هر روز پیشرفت های بسیاری را در زمینه مولتی کوپترها مشاهده می شود . چون کارایی بسیار زیادی را در حال حاضر به همراه دارند برای مثال می توان به پهپاد اورژانس ، شکار پهپادها توسط تور در کنار فرودگاه ها ، ارسال کالا توسط DHL با استفاده از مولتی کوپترها و پهپاد چتری برای استفاده در زمین های گلف کاربرد دارد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *