سریع ترین کوادکوپتر

سریع ترین کوادکوپتر

سریع ترین کوادکوپتر

امروز می خواهیم کوادکوپتر VX1 را که به عنوان سریع ترین کوادکوپتر در نظر گرفته شده است را مورد برسی قرار دهیم . حداکثر سرعت این کوادکوپتر 241 کیلومتر بر ساعت می باشد .

بدنه سریع ترین کوادکوپتر

در ابتدا به شکل ظاهری این کوادکوپتر می پردازیم که با کوادکوپترهای دیگر به شدت تفاوت دارد . همانطور که از ظاهر پیداست بدنه آیرودینامیک بیشتری نسبت کوادکوپترهای معمولی دارد و دقیقا شبیه به یک راکت می باشد در این صورت یکی از عواملی که باعث شده سریع ترین کوادکوپتر باشد همین بدنه آن می باشد .
دلیل دیگر این است که اگر دقت کنید هیچ سیم کنترل کننده الکترونیکی سرعت را مشاهده نمی کنید به دلیل این که از داخل لوله ها این سیم ها را به موتور براشلس نصب کرده اند .
از نوک این راکت به عنوان مکان دوربین FPV استفاده شده است که باعث می شود ایرودینامیک بهتری نسبت به دیگر کوادکوپترهایی که از FPV استفاده می کنند باشد . 
گیرنده رادیویی در دم بدنه بکار رفته است و در هنگام پرواز مقاومت کمتری از خود نشان می دهد.

پهپادی با قابلیت حمل یک نفر

موتورها و ملخ ها و کنترل کننده های الکترونیکی سرعت 

در این کوادکوپتر از موتورهای 2450KV استفاده شده است که نسبتا ثابت ولتاژ بالایی دارد و از ملخ های 3 پره استفاده شده است که باعث می شود نیروی رانشی بیشتری تولید کند و به همین دلیل یکی از عوامل افزایش سرعت نوع موتور و نوع ملخ مناسب می باشد .
به طور کلی اگر می خواهید کوادکوپترهای سریعی داشته باشید باید از کنترل کننده های الکترونیکی سرعت با جریان زیاد استفاده کنید که در این نمونه 30 آمپر می باشد .

باتری سریع ترین کوادکوپتر

اگر کوادکوپتر سریعی می خواهید باید باتری شما ولتاژ بالایی داشته باشد در این نمونه از ولتاژ 14.8 استفاده شده است که جزو بالاترین نمونه ها می باشد .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *